AdReview.lt Rotating Header Image

Masiulizmai 2 – Mes atėjome, kad jūsų šuo galėtų ramiai šikti

Štai ir vėl mus aplankė šventė: CIRKAS ATVAŽIAVO!

Palinksminęs savo pažadu apsėklinti visą Lietuvą liberalusis kiauliukas Paršiulis nerimsta ir atsivedė su savimi visą robokopų komandą:

Liberalai be pizdučių, be pautukų ir be bybiukų. Tiesiog – liberalai.

Tiesa, kodėl juos pavadinau robokopais? Pažiūrėkit į jų iškalbingus, natūraliai sustingusių  rankų judesius, į jų snukučių išraiškas – tai ne žmonės, tai liberalai.

Ir ką gi šįkart Tautai žada pačių garbingiausių vagių partija?

Chm, sprendžiant iš koliažą sudarančių elementų, šįkart jie žada sėklinti ne tautą, o šunis… Nors ne, tai jau būtų pernelyg liberalu, o jie juk sakosi esą visiški dešinieji – nors kaip liberalas gali būti visišku dešiniuoju, to niekas nežino. Liberalas juk todėl ir yra liberalas, kad nesutinka su griežtomis dešiniųjų arba kairiųjų pažiūromis – pasiskaitykite wikipedijoj jeigu labai norisi.

Taigi, grįžtam prie vizualo – miestas, šviesoforai, paukščiai, seni prabangūs automobiliai, kompasas ir daxuja šunų. Vadinasi:

 • miestas – liberalams rūpinasi tik miestu ir miestiečiais – teisingai, a nx, tie kaimiečiai kaimuose gyvena, tegu važiuoja į miestus, o tai čia, bl, šūdcentriuose kasininkių ir krovikų nebeįmanoma už minimalią algą nusisamdyti.
 • šviesoforai - turėtų simbolizuoti taisytkes ir tvarką – atkreipkite dėmesį, dega geltona. Ne žalia, kas reikštų – “galima” ir ne raudoma – “stop”, o bybis žino ką reiškianti pasiruošimo spalva – “tuoj bus”. O kas bus padlos nesako, tipo, kiekvienas susigalvos pagal save.
 • paukščiai – skrendantys neaišku į kurią pusę, vėl neaiškus pažadas, kad arba visi emigruos nx, arba, kad visi sugrįš. Pasirink pats.
 • kompasas - turėtų parodyti, kad jie žino kur eiti, nors normaliam žmogui toks derinys  “kompasas mieste” reiškia tik vieną – šitie debilai ir savam kieme gali pasiklysti, o nori vesti visą valstybę…
 • seni prabangūs automobiliai, manau, prie to pačio reikia prirašyti ir šunis – čia yra du tos pačios miesto kultūros atributai: automobiliai, su kuriais seni diedai demonstruoja savo oxujebitelną sėkmę ir veisliniai sabakos, su kuriais bet koks snobas ar ofisyno žiurkė gali pademonstruoti, kad ji ne ką prastesnė už kurvas, čiulpiančias diedams, važinėjantiems tais automobiliais. O kuo čia dėti liberalai? Tuo, kad išspręs automobilių ir šunų problemą mieste – užblokuos naxui visus automobilius ir surinks visus šunų šūdus.

Rinkėjau, rink liberalus – ir tavo šuo kakos ramus!

Beje, o žinote, kad šunų šūdai yra aktualiausia socialinė Lietuvos miestų problema? Net neįtarėte? Sekantis įrašas bus būtent apie tai.

Skaniai papietaukite ir vėlkombiak.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)
Masiulizmai 2 - Mes atėjome, kad jūsų šuo galėtų ramiai šikti, 4.0 out of 5 based on 4 ratings

8 Comments

 1. yomayo says:

  kažin kur dės visus surinktus šunų šūdus? šunšūdžių maišelis -- lits pem, šunšūdžių negalima išmest i buitinį konteinerį,turi būti spec. konteineriai… bauda yra už tai… kai tai pareiškė mentas ir norėjo išrašinėt baudos kvituką… norėjosi su tuo maišiuku vmazat pa morde…
  viskas yra šūdas išskyrus myžalus:)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. shiny says:

  o taip ((: tragedija
  O jums, gerb kolega, neatrodo kad ta atkišta ranka tai prašo kažko? Vienintelis Petras jau gavo ir į kišenę pasidėjo. Mintis tokia -- jei duosit, tai ir šviesoforai veikt pradės, ir tačkas naujas nusipirksim..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. fanas says:

  Adminas, jau bus perlenkes lazda interpretuodamas tuos kliedesius. Manyciau, kad agenturos finansinio pravalo akivaizdoje biski bijo terliotis su politikais, o ir tie patys babkes linke pasiimti sau, o ne atiduoti agenturoms. Tai randa koki pachmielna dizika (zole jam per didele prabanga), kuris priklauso partijos Jugendui -- ir pirmyn. Kadangi dizikas trukes, tas kuris jam aiskina, ka daryti irgi netoli trukimo arba trukes, tai ir gaunasi tokia vat neisinterpretuojama suduva. Juo labiau, kad uzsakovas pageidauja, jog vizualas privalo buti suprantamas paprastam zmogui. O kodel isvardinta ikonografija turi buti jam suprantama, pasakytu tik specialistas, istyres diziko ir partinio sulo smegenis.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 4. T says:

  verta paziureti kas rekomenduoja sita kandidata… :)
  http://www.sivickas.lt/Default.aspx?Element=Page&TopicID=6

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. kul says:

  ko cia parinates, su fantazija maketas…su paliotu…
  o rekomendacija gera..cia tai jau su uliotu…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 6. Vidaus Durys says:

  Reikia plastikiniu langu? Prasome kreiptis. Labai gera kokybe! Jums patiks!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. Prabangiausiu BMW ir MB nuoma Kaune !

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 8. Reikalingas darbas? Norite isvaziuoti i uzsieni? Prasome kreipkities -- padesime.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Rss Feed Tweeter button Facebook button Youtube button
S . .